єЧерга буде скасовувати записи з неправдивою інформацією


12:3805.06.2023

Починаючи з 5 червня, за внесення неправдивих даних, онлайн-система єЧерга буде скасовувати запис. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Укртрансбезпека, пише УНН.

“Моніторинг записів користувачів показав: однією з поширених проблем є внесення в Систему недостовірних даних з метою стати в єЧергу раніше, ніж це передбачено правилами, а саме — записати машину в єЧергу без вантажу, але згодом її завантажити.

Ми спільно з Державною митною службою України вирішили цю проблему: якщо запис в єЧергу зроблено на машину без вантажу, а пізніше її завантажили, то система скасує такий запис”, – йдеться у повідомленні.

Деталі

За інформацією, новий механізм починає свою роботу з понеділка, 5 червня, і діятиме постійно.

“єЧерга буде порівнювати список порожніх вантажівок з базою митних декларацій. Вантажівки, до яких після реєстрації в єЧерзі будуть виявлені митні декларації, будуть відмічені в системі спеціальною позначкою і згодом видалені з єЧерги”, – зазначають в Укртрансбезпеці.

Також в Укртрансбезпеці порекомендували, вже зараз скасувати чергу і записатись в неї з коректними даними про вантаж. У разі якщо людина зареєструвала порожню автівку, але планує перетинати кордон з вантажем.

“Перереєстрація в черзі дозволить вам зекономити час. Варто врахувати! Уважно слідкуйте за орієнтовним часом перетину кордону якщо ви наразі в єЧерзі. Рух черг може суттєво прискоритись”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Відсьогодні на українсько-польському кордоні стартував проект єЧерга для вантажних транспортних засобів© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube