Відсьогодні на українсько-польському кордоні стартував проект єЧерга для вантажних транспортних засобів


09:0012.12.2022

З 12 грудня в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», що на кордоні Польщею, почне функціонувати «Електронна черга перетину кордону» для вантажних транспортних засобів.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі, передає Інше ТВ.

Проект «Електронна черга перетину кордону/єЧерга» реалізується Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID/UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Як наголошують в ДПСУ, єЧерга упорядкує та збільшить транспортний потік вантажних транспортних засобів. Перевізники зможуть планувати день і час прибуття до пропускного пункту, адже знатимуть, коли настане їх черга перетинати кордон. Це дозволить оптимізувати час, витрачений на перебування в черзі, та зменшити витрати на перевезення товарів.

Користування електронною чергою безкоштовне.

Щоб потрапити в єЧергу, потрібно заздалегідь зареєструватися на сайті www.echerha.gov.ua. Після реєстрації водій отримає повідомлення про приблизний час перетину польсько-українського кордону. Також для користувачів єЧерги працюватиме гаряча лінія за номером +38 (044) 334 4304.

Як повідомляло Інше ТВ, На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відсьогодні на українсько-польському кордоні стартував проект єЧерга для вантажних транспортних засобів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube