Вбиті в Україні діти були б живі, якби купка бандитів в Кремлі не відчула себе вождями, – Зеленський (ВІДЕО)


20:4404.06.2023

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні згадав про те, що сьогодні в Україні – День пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської агресії. На жаль, війна забрала вже надто багато невинних життів.

-Завершилась рятувальна операція на Дніпровщині, де російська ракета зруйнувала будинки – 25 людей отримали поранення, серед них 5 – діти. Давид, йому 6 років, тяжкий стан, хлопець госпіталізований. Денис, 11 років, теж тяжкий стан, госпіталізований. Олександр, 15 років, теж тяжкий стан. Ліза, 17 років, лікування амбулаторне. Іра, 10 років, мінно-вибухова травма, лікування амбулаторне. Боляче бачити таке.

Ліза, 2 роки, була вбита цією російською ракетою, ймовірно – Іскандер. Мої співчуття рідним і близьким.

Російський терор забрав життя сотень наших дітей – з початку війни достеменно відомо про загибель 485 діточок. Стільки ми можемо офіційно підтвердити, знаючи дані кожної дитини. На жаль, справжнє число більше. Кожного разу, коли ми звільняємо нашу землю від російських окупантів, ми дізнаємося страшну правду про окупацію. Про те, скільки людей і дітей в похованнях на окупованій території, в могилах. А скільки ще досі під руїнами у спалених російськими окупантами містах і селах.

Пока, на жаль, ми не маємо інформації про сотні тисяч дітей, які були депортовані в РФ. Станом на сьогодні вдалося повернути 371 дитину із депортації. При тому, що нам достеменно відомо про 19 905 депортованих дітей, і це лише частина депортованих маленьких українців, яких ми усіх маємо повернути.

Сьогодні в нашій державі День пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської агресії. Дітей, які були б живі, якби купка бандитів в Кремлі не відчула себе вождями, які нібито мають право вершити долі народів. Кожний із цих бандитів буде засуджений, я не сумніваюсь в цьому – на цей результат працюють всі правові інституції.

Зеленський подякував кожному в світі, хто допомагає Україні посадити злочинців на лаву підсудних, притягти їх до відповідальності. Частиною такої відповідальності президент вважає і санкції.

-Сьогодні провів спеціальну нараду щодо санкцій. ГУР, Служба зовнішньої розвідки, уряд, Офіс. Дуже детально проаналізували – як Росія обходить санкції та хто їй допомагає. Різні країни, різні компанії… Без яких Росія не змогла би виробляти засоби терору, зокрема ракети.

На жаль, державі-терористу вдається використовувати технології світу через мережу постачальників, вдається обходити міжнародні санкційні режими.

Ми бачимо кожен напрямок обходу наявних санкцій, кожну країну, чия територія або юрисдикція, чиї громадяни – використовуються Росією для продовження терору. І ми маємо закрити всі такі напрямки – разом із партнерами! – щоб не було в російських ракетах, в російській зброї продукції вільного світу. Необхідні кроки – будуть.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube