У Києві розслідують розкрадання коштів на ремонтах укриттів


07:1003.06.2023

Правоохоронці розслідують факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів у Києві. Про це повідомляє УНН з посиланням на Київську міську прокуратуру.

«Прокурори Київської міської прокуратури спільно зі слідчими столичного главку поліції та оперативними працівниками УСР у місті Києві Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України розслідують факти неправомірних дій з боку службових осіб органів місцевого самоврядування, які у змові з підрядниками здійснюють заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт та укомплектування укриттів та споруд цивільного захисту у м. Києві (ст. 191, 366 КК України)», – йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що за даними КМДА, у 2022-2023 роки з міського бюджету на облаштування укриттів виділено 1,2 млрд гривень.

«У межах слідства зібрано докази, які підтверджують злочинні дії та змову замовників робіт з переможцями тендерів, направлені на розтрату та заволодіння бюджетними коштами під час реконструкції об’єктів укриття», – зазначається в повідомленні.

Прокуратура повідомляє, що зокрема, під час проведення огляду лише одного з об’єктів цивільного захисту у Святошинському районі правоохоронці із залученням експертів зафіксували факти невиконання робіт в повному обсязі, незадовільне їх виконання, використання неякісних легкозаймистих, пожежонебезпечних матеріалів із завищенням їх вартості на понад 1 млн грн.

Читайте: Головне – вчасно: у Миколаєві відбулись перші комісійні перевірки захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube