Головне – вчасно: у Миколаєві відбулись перші комісійні перевірки захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів (ФОТО)


21:3402.06.2023

2 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з представниками правоохоронних органів здійснили першу комісійну перевірку захисних споруд цивільного захисту.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Оглянули укриття у місті Миколаєві. В першу чергу, члени комісії перевірили можливість безперешкодного доступу до них. З балансоутримувачами захисних споруд, а також відповідальними особами за їх обслуговування та експлуатацію провели роз’яснювальні бесіди стосовно законодавчих норм, яки регламентують функціювання захисних споруд цивільного захисту у період дії режиму воєнного стану. Також перевірили готовність до використання за призначенням даних укриттів та їх комплектацію необхідним майном.

Відсьогодні комісійні рейди пройдуть по всій області та у разі виявлення недоліків буде надано рекомендації стосовно негайного їх усунення, а у випадку відмови вжиття відповідних заходів відповідальними особами, передано матеріали правоохоронним органам для притягнення їх до відповідальності.

Як повідомляло Інше ТВ, Скандал з вартістю зупинок-укриттів у Миколаєві: «Миколаївелектротранс» подав судовий позов до Держаудитслужби (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube