Всі наші міста і громади мають отримати повноцінний повітряний щит, – Зеленський (ВІДЕО)


18:1822.05.2023

Володимир Зеленський обіцяє цікавий і насичений тиждень. Про це він сказав у своєму традиційному відеозверненні.

-Ми вже почали готувати цей і найближчі тижні. Очікуємо нові зустрічі та переговори, поки більшою мірою – візити до нас, в нашу державу. Буде ще зброя для наших воїнів. Щотижня додаємо змісту для України від саміту у Вільнюсі. Ми робимо все, щоб рішення на саміті для нас було таким, яке спрацює.

До речі, сьогодні є важлива декларація від Парламентської асамблеї НАТО. Речі названі своїми іменами: чітке визнання геноцидом злочинів Росії проти нашої держави, чітке засудження рашистської ідеології. Це правильна основа і для наших міжнародних організацій.Готуємось до кількох проміжних безпекових заходів у країнах-сусідах – тих, які нас найбільше підтримують.

Будуть і нові звернення заради розуміння світом України, заради зміцнення наших зв’язків із нашими партнерами.

Така наша інтенсивна зовнішня політика, різні нестандартні формати, максимум корисної уваги світу до України, до нашого захисту – будемо все це продовжувати. Щоразу більше результатів для України – ППО, артилерія, бронетехніка, снаряди, тренування – все це обов’язково.

Зеленський також подякував воїнам, похвалив ППО – за добу було збито 25 шахедів із 25, це відмінний результат, зазначив президент. Але, нажаль, не всі ракети вдалося збити, були влучання в різних містах.

-Всі наші міста і громади мають отримати повноцінний повітряний щит, – наголосив Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube