Перелік регіонів, нерухоме майно в яких можна зареєструвати через портал Дія, розширено


21:1018.05.2023

Якщо раніше зареєструвати нерухомість на порталі Дія могли тільки жителі Львівської області, Тернополя, Харкова та Чугуївського району Харківщини, то тепер перелік регіонів розширений.

Скористатися сервісом тепер можна і в Закарпатській, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській областях та Луцьку.

Про це повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України, передає Інше ТВ.

Як пояснюють в Мінцифрі, реєстрація нерухомості підтверджує, що саме ви законний власник майна, і шахраї не зможуть підробити документи і привласнити його собі. Окрім того, внесення відомостей в електронний реєстр максимально убезпечить ваші дані, інформація не загубиться і не буде знищена, на відміну від паперових архівів.

До того ж, щоб отримати виплату за програмою єВідновлення, житло обов’язково має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав.

Раніше, щоб зареєструвати нерухомість, треба було відвідати щонайменше 3 держустанови. Тепер це можна зробити за кілька кліків.

Потрібно вибрати розділ Земля, будівництво, нерухомість Державна реєстрація прав на нерухоме майно Подати заяву.

Далі внесіть необхідну інформацію та скани документів, підпишіть заяву електронним підписом. Це все! Про результат надійде повідомлення листом на е-пошту. Також можна переглянути статус у кабінеті на порталі Дія.

Як повідомляло Інше ТВ, Гроші на відновлення житла через “Дію”. Як отримати? Інструкція від Мінцифри© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube