У ГУР розповіли, скільки військ тримає Росія на Запоріжжі та Херсонщині


12:1915.05.2023

Російські війська зосередили на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей приблизно 152 тисячі особового складу. Наступати вони не планують, а готуються до оборони. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Черняк, передає Кореспондент.

“Ми не фіксуємо зараз жодного відводу військ ні в Запорізькій, ні в Херсонській областях. Так, є певний рух – щось вони вивозять, когось евакуюють, щось намагаються вкрасти, але реального відводу бойових підрозділів ми не бачимо”, – сказав він.

Черняк навів приклад Енергодара, з якого росіяни не відходять, але звідти вивозять все, що можуть вкрасти, вивезти та забрати: автомобілі, обладнання з лікарень. “Вони чітко усвідомлюють, що там будуть бойові дії”, – підкреслив він.

За словами представника ГУР, російські війська на окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей готуються до оборони, посилюють свої укріплення та будують нові.

“Противник розуміє, що сил для якихось активних наступальних дій у них уже зовсім не залишилося. Єдине завдання, яке перед ними стоїть – це утримання тих позицій, які в них зараз є. Про якийсь подальший наступ мова вже абсолютно не йде”, – зазначив Черняк.

Загалом, за його словами, на окупованих територіях цих двох областей росіяни зосередили приблизно 152 тисячі особового складу.

Читайте: ГУР, Пигожин і Washington Post. Новий скандал про “подвійне дно” “Вагнера”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube