В США підліток врятував свою 8-річну сестру за допомогою рогатки


16:1614.05.2023

14-річний підліток із міста Алпіна, штат Мічиган (США), використав свою рогатку, щоб відбитися від потенційного викрадача, який вийшов із лісу та спробував викрасти його 8-річну сестру.

Про це пише The Insider.

У середу, 10 травня, співробітники поліції штату відреагували на повідомлення про спробу викрадення.

За даними газети The Detroit News, дівчинка збирала гриби на задньому дворі, коли з лісу вийшов 17-річний підліток, схопив її та закрив їй рота.

Дитині вдалося відбитися від нападника і вирватися завдяки тому, що її брат помітив, що сестра в небезпеці, і вистрілив з рогатки підозрюваному в голову та груди.

Підозрюваний пройшов через ліс на територію ділянки, підійшов до дівчинки ззаду, схопив її, як показують у кіно, однією рукою закривши рот, другою за талію, і намагався затягнути її в ліс. Хлопчик справді той, хто… я вважаю, врятував життя своїй сестрі або вберіг її від чогось дуже поганого. Його слід похвалити за це”, — сказав лейтенант Джон Грімшоу.

Поліцейські штату заявили, що потенційного викрадача знайшли на заправці поблизу місця події з помітними пораненнями голови та грудей від пострілу з рогатки.

Поліцейські сказали, що у нього були очевидні травми від рогатки, з ранами на голові та грудях. Згодом його взяли під варту і доставили на пост для допиту.

Зрештою, підозрюваний зізнався детективам, що планував жорстоко побити жертву.

17-річний підозрюваний був поміщений до в’язниці округу Альпена без будь-яких інцидентів.

У четвер підлітку було пред’явлено звинувачення, і він утримується у в’язниці округу Алпіна за звинуваченням у спробі викрадення та спокушання дітей, спробі нападу з завданням тяжких тілесних ушкоджень та одного звинувачення у нападі та нанесенні побоїв.

Поліція штату не розкрила ім’я потенційного викрадача. Суддя призначив неповнолітньому заставу у розмірі 150 000 доларів.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube