Прикордонна служба Фінляндії опублікувала перші офіційні кадри паркану на кордоні з росією (ФОТО)


06:3514.05.2023

Прикордонна служба Південно-Східної Фінляндії у Твіттері опублікувала перші офіційні фотографії огорожі, яку зводять на східному кордоні.

Про це повідомляє Служба новин Yle, передає Інше ТВ.

Зведена частина паркану відрізняється від опублікованого раніше проєкту. Це викликало неоднозначні реакції в соціальних мережах. Користувачі зазначали, що паркан не виглядає надійно. Деякі порівняли його з огорожею в парку для вигулу собак.

У Прикордонній службі наголосили, що на даному етапі йдеться про тестову ділянку. Висота справжньої огорожі сягатиме трьох метрів. Паркан стане частиною загального прикордонного контролю. Крім фізичної огорожі, прикордонники обіцяють модернізувати технічне спостереження на кордоні.

У найближчі кілька років уздовж східного кордону буде зведено близько 200 кілометрів загороджень. Мета проєкту – ускладнити небажаний перетин кордону. Наразі на прикордонну огорожу виділено близько 145 мільйонів євро, а загальна вартість проєкту становитиме 380 мільйонів євро. Новий парламент має вирішити питання фінансування будівництва. Проєкт буде завершено 2026 року.

Як повідомляло Інше ТВ, в кінці березня цього року в Фінляндії почалось будівництво паркану на кордоні з росією.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube