У Кельні запрацював “Паспортний сервіс” для українців


12:3322.04.2023

У місті Кельн, що в Німеччині, запрацював “Паспортний сервіс” для українців. Про це пише УНН за інформацією оприлюдненою Державною міграційною службою України.

З 21 квітня вісім програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою “Паспортний сервіс” – розпочали свою роботу у ще одному місті Німеччини – Кельн.

Мобільні комплекси розташовані за адресою: Breslauer Platz, Köln, 50668.

Графік роботи центру: понеділок – субота, з 9:00 до 18:00. Обслуговування відвідувачів у місті Кельн здійснюється виключно за попереднім записом до електронної черги.

Наразі громадяни України можуть отримати у м. Кельн такі послуги:

оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;
обмін посвідчення водія;
страхування.

У ДМСУ звертають увагу, що станом на 21 квітня 2023 року ДП “Документ” не має повноважень на оформлення документів громадянам, які виїхали за кордон на постійне проживання і мають відповідну відмітку в паспорті. Їхніми питаннями займаються виключно в закордонних дипломатичних установах.

Читайте: Громадянам України не варто боятися переслідувань за отримання російських паспортів у Криму, — Ташева (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube