Китай проведе п’ять військових навчань на тлі напруженості зі США


13:3521.04.2023

Військові Китаю планують провести, щонайменше, п’ять навчань у різних районах, включаючи води біля узбережжя та у Південно-Китайському морі, на тлі наростаючої напруженості у відносинах із Тайванем та США. Про це повідомляє Кореспондент.

Одне з оголошених військових навчань проводитиметься протягом трьох днів у водах біля портового міста Ціндао, де міститься велика військово-морська база Народно-визвольної армії Китаю. Великі військові дії проводилися у тому районі 18 квітня.

Агентство застерегло моряків від заходу у води біля узбережжя провінції Шаньдун – району, який є місцем частих військових навчань і розташований далеко від території партнерів США з питань регіональної безпеки.

Нагадаємо, напруженість навколо Тайваню, який Пекін вважає частиною Китаю, особливо загострилася після зустрічі президента Цай Інвень зі спікером Палати представників США Кевіном Маккарті у Каліфорнії на початку цього місяця, що спонукало китайську армію до проведення навчань у цьому районі.

Читайте: Китай сворює “підпільну поліцію” в різних країнах, таку “дільницю” викрили в Нью-Йорку. Для чого це робиться© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube