ЗСУ активніше застосовують втаємничені дрони-камікадзе. Що прилетіло по Донецьку (ФОТО)


19:3719.04.2023

На тилові позиці РФ вчергове “завітали” таємні дрони-камікадзе, які вже були помічені під час ударів по базах рашистів, зокрема й на території самої РФ.

Про це пише видання Defence Express.

На цей раз удар прийшовся по об’єктах у поки що окупованому Донецьку, свідченням чого є фото з уламками цього дрона. Звісно, як завжди, рашисти кричать, що збили один та те, що він американський. Але рештки дрона поряд із якоюсь установою з рашиською символікою у дворі якої лежать скошені вибухом гілки дерев говорять про зовсім іншу ситуацію.

Image 0

Але сам дрон-камікадзе залишається втаємниченим, хоча деякі речі прямо вказують на те, що рівень його виконання більш ніж високий, попри нібито те, що це “труба з крилами”. Зокрема використовується доволі складні форми, а також помічені, скоріш за все, направляючі, які використовується для кріплення дрона до пускового засобу.

Image 1

Нагадаємо, що саме такі дрони атакували у січні цього року базу підготовки рашистів на території РФ, й хоча її точне місце розташування невідомо, але зазначалось, що вона знаходиться у 100 км від фронту. Тобто дальність польоту таких дронів-камікадзе складає понад 100 км.

Також аналогічний дрон був використаний для атаки аеродрому РФ у грудні минулого року. У обох випадках на ньому були нанесені написи, які мали замаскувати його під російський виріб.

Image 2

Зазначимо, що рашисти вже розібрали залишки такого дрона-камікадзе, відмітивши широке застосування цивільних компонентів, які доступні для закупівлі на ринку, що дозволяє говорити про відносну дешевизну виробу. Єдиним виключенням став блок GPS-навігації, знайти який їм у вільному продажу не вдалось.

Image 3

Вага бойової частини дрона, яка містить готові уражаючі елементи, становить близько 2-3 кг. Двигун у цього дрона-камікадзе електричний, який має менший шум у порівнянні із двигуном внутрішнього згорання.

З огляду на все, Україна починає все частіше використовувати цей засіб дистанційного високоточного ураження. А саме цей виріб має доволі непогане поєднання характеристик із дальністю дії понад 100 км, бойовою частиною близько 2-3 кг, а також має дешеві компоненти з використанням лише супутникової навігації.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube