На Алеї слави у Голлівуді з’явилися зірки, присвячені українським тваринам, які можуть зникнути через російське вторгнення (ФОТО)


18:4006.04.2023

В рамках міжнародної кампанії #StopEcocideUkraine активісти UAnimals нагадали світові, що через війну Росії в Україні можуть назавжди зникнути степовий орел, бурий ведмідь, євроазійська рись, чорний лелека та крапчаста сипуха.

Про це повідомили в МЗС України, передає Інше ТВ.

Зірки з назвами видів цих тварин активісти UAnimals тимчасово розмістили біля зірок Тома Круза, Френка Синатри, Арнольда Шварценеггера та інших видатних людей, які вшановані на Алеї слави за внесок у мистецтво та індустрію розваг.

Через війну Росії проти України під загрозою зникнення опинилися понад 80 видів тварин, 20% природоохоронних територій України потерпають від війни, а 10 національних природних парків, 8 заповідників і 2 біосферні заповідники окуповані, в деяких із них росіяни дозволяють полювати та відстрілювати диких тварин, які були під охороною.

Кампанія #StopEcocideUkraine закликає притягнути РФ до відповідальності за екологічні злочини. Підтримати її та діяльність UAnimals можна за посиланням: https://uanimals.org/how-to-help/

Як повідомляло Інше ТВ, Асоціація зоопарків України фінансово допомагає зоопаркам, які зараз знаходяться на окупованій території© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube