Зимовий російський наступ провалився  – розвідка Британії


16:5401.04.2023

Плани російського військового командування розширити підконтрольні території Донбасу під час зимового наступу зазнали невдачі.

Про це йдеться у черговому розвідувальному огляді Міністерства оборони Сполученого Королівства, розміщеному на офіційній сторінці відомства у соціальній мережі Twitter, пишуть «Українські Новини».

В огляді нагадують, що 11 січня 2023 року начальник Генерального штабу держави-терориста Росії генерал Валерій Герасимов взяв на себе особисте командування “спеціальною військовою операцією” в Україні.

“Перебування Герасимова на посаді характеризується спробами розпочати загальний зимовий наступ з метою поширення російського контролю на весь Донбас. Через 80 днів стає все більш очевидним, що цей проєкт провалився”, – зазначає розвідка.

Як наголошено у документі, на кількох ділянках фронту на Донбасі російські війська досягли лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв, значною мірою розтративши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману в результаті осінньої “часткової мобілізації”.

“Після десяти років перебування на посаді начальника Генштабу РФ існує реальна ймовірність того, що Герасимов розширює межі того, як довго російське політичне керівництво буде терпіти невдачі”, – підкреслено в огляді.

Як повідомляло Інше ТВ, Російські війська одночасно ведуть наступ на чотирьох напрямках, але переважно без успіху, – Маляр© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube