На Одещину повернулись дельфіни-афаліни (ФОТО)


22:1022.03.2023

З початку 2023 року команда Національний природний парк “Тузлівські лимани” кожного дня продовжує вести моніторинг узбережжя Чорного моря в межах Нацпарку.

І напередодні Всесвітнього дня води, якій 22 березня відзначає світова цивілізована спільнота, у водах Північно-Західної частини Чорного моря, в межах НПП «Тузлівські лимани» 20 березня з’явилася зграя дельфінів-афалін.

Про це повідомив керівник науково-дослідного відділу НПП «Тузлівські лимани» Іван Русєв, передає Інше ТВ

«Це перша невеличка зграя дельфінів у цей воєнний весняний час в наші води. Їх спостерігали співробітники нашого нацпарку Олександр Бронсков та Наталія Брусенцова. В цю пору перші дельфіни зазвичай вже з’являються в морських водах Північно-Західного частини моря. І зараз, слава Богу, нами не зареєстровано мертвих китоподібних на піщаному пересипу, як рік тому, хоча ризики від рашистів на море – як для українців, так і для дельфінів, – ще залишаються», – написав Іван Русєв.

Науковець просить повідомляти всю відому інформацію про будь-які викиди дельфінів на будь-які береги Чорного моря у 2023 році Нацпарку – месенджером, вайбером, ватсапом, телеграмом, телефонами 097-5762705, 068-8816194 або електронною поштою – rusevivan@ukr.net.

Фото Олександра Бронскова та Івана Русєва:

Як повідомляло Інше ТВ, Жертви війни – дельфіни. У “Тузлівських лиманах” кажуть про 50 тис. загиблих (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube