Американські спеціалісти підвищать кваліфікацію 180 українських лікарів, зокрема й військових, у медицині критичних станів (ФОТО)


13:4621.03.2023

Американські спеціалісти розпочали перше та безпрецедентне для України навчання медиків критичних станів.

Про це повідомили в МОЗ України, передає Інше ТВ.

Це навчально-практичний курс провідної американської організації — Товариства лікарів критичних станів (SCCM).

Мета навчань — підготовка українських лікарів інтенсивної терапії та невідкладних станів, зокрема військових медиків, до застосування ультразвукової діагностики під час надання допомоги пацієнтам із критичними станами — кровотечами, мінно-вибуховими пораненнями, політравмами тощо.

Найкращі лектори та інструктори впродовж тижня навчатимуть наших лікарів застосовувати УЗД-системи для швидкої діагностики, знеболення та реанімації. Американські колеги проведуть три базові курси та один посилений. До того ж SCCM надасть Україні 92 портативні апарати УЗД як гуманітарну допомогу.

«Це дуже важлива подія для медичної спільноти. Ми готувалися до неї з осені минулого року. Дев’ять провідних спеціалістів зі США погодилися прилетіти в Україну, щоби навчити 180 наших лікарів. Серед учасників є і військові медики, які прибули на навчання з регіонів активних бойових дій. Отримані знання допоможуть нашим спеціалістам ефективніше рятувати життя на полі бою та в реанімаціях», — розповів 1-й заступник Міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров.

Як повідомляло Інше ТВ, 20 українських військових з березня проходять навчання в Італії на ЗРК Samp-T© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube