Склад Антикорупційної ради при МОУ українці обиратимуть на загальнонаціональному голосуванні з-поміж 29 кандидатів


13:5320.03.2023

З метою організації діяльності Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України на платформі Національного агентства з питань запобігання корупції пройде відкрите загальнонаціональне онлайн голосування, за результатами якого з-поміж 29 кандидатів буде обрано 15 членів Ради строком на один рік.

Проголосувати можна буде у п‘ятницю 24 березня з 8:00 до 20:00. Посилання на платформу НАЗК для голосування буде оприлюднено протягом доби. 

Про це повідомляється на Урядовому порталі, передає Інше ТВ.

Для участі у конкурсі до складу Антикорради при Міноборони попередньо було подано заявки від 53 кандидатів. Вичерпний перелік документів, визначених Положенням про Громадську антикорупційну раду при Міністерстві оборони України, надали 29 претендентів.

З інформацією про всіх претендентів, які братимуть участь у «виборах», можна ознайомитися за посиланням — https://www.mil.gov.ua/diyalnist/zvyazki-z-gromadskistyu/gromadska-antikorupczijna-rada-pri-ministerstvi-oboroni-ukraini/perelik-kandidativ-dlya-uchasti-u-konkursi-do-gromadskoi-antikorupczijnoi-radi-pri-ministerstvi-oboroni-ukraini/.

У процедурі відкритого онлайн голосування за кандидатів до Громадської антикорупційної ради можуть брати участь всі громадяни України.

Оголошення про результати рейтингового інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата, та склад Антикорупційної ради буде розміщено на офіційному веб-сайті Міноборони.

Громадська антикорупційна рада при Міністерстві оборони України створюється для активнішої участі громадськості у забезпеченні оцінки корупційних ризиків у Міноборони та формування відповідних антикорупційних заходів.

Нагадуємо, з основними завданнями Антикорради можна ознайомитися за посиланням.

Міністерство оборони закликає всіх громадян України взяти активну участь у формуванні складу Громадської антикорупційної ради при Міноборони і проголосувати за обраного вами кандидата.

Як повідомляло Інше ТВ, Міноборони затвердило положення про антикорупційну раду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube