Міноборони затвердило положення про антикорупційну раду


16:1504.03.2023

Міністерство оборони затвердило положення про Громадську антикорупційну раду при міністерстві, про що відповідний наказ у п‘ятницю, 3 березня, підписав міністр оборони України Олексій Резніков. Про це повідомили у Міноборони, пише УНН.

Як повідомляється, антикорупційна рада створюється на засадах відкритого та прозорого конкурсу в складі 15 осіб строком на один рік. Її діяльність передбачає ефективну участь громадськості в формуванні антикорупційних заходів у міністерстві.

Новостворений консультативно-дорадчий орган, після проведення відкритого загальнонаціонального голосування за кандидатів на платформі НАЗК і після визначення переможців, які увійдуть до складу антикорради, має забезпечити прозору діяльність Міноборони та цивільний контроль, наголосили у відомстві.

Серед іншого, до переліку завдань ради входить аналіз корупційних ризиків, запобігання та протидія корупції, встановлення взаємодії Міноборони з громадськими об’єднаннями та іншими інститутами громадянського суспільства.

Цитата

“Громадська антикорупційна рада наділена вичерпним переліком інструментів, яких достатньо, щоб унеможливити будь-які корупційні прояви. Вона може утворювати експертні групи, залучати фахівців, положення про діяльність ради передбачає широкий діапазон для дій. Певен, антикорупційна рада поліпшить не лише роботу в самому міністерстві, а і зміцнить фундамент довіри в суспільстві. Що перший, що другий, вкрай важливі моменти для досягнення головної стратегічної мети України — перемоги у війні, — зазначив міністр оборони України Олексій Резніков.

Склад ради затверджується за результатами конкурсу. Кандидатури для участі можуть подати громадські об’єднання, державна реєстрація яких відбулася не менше ніж за два роки до дня оголошення конкурсу та статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції.

Читайте: У міноборони рф заявили, що небо над петербургом закривали для “тренування ППО”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міноборони затвердило положення про антикорупційну раду' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube