Рашистів більше, ніж місцевих: Мелітополь перетворився на військову базу – мер


19:5513.03.2023

Наразі в Мелітополі Запорізької області окупаційних військ за кількістю більше, ніж цивільного населення. Окрім того, навколо міста російські загарбники створюють військові полігони. Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає УНН.

«Мелітополь перетворився на суцільну військову базу, де рашистів більше, ніж місцевих мешканців, які залишилися. А залишилося їх, нагадаю, близько 50 тисяч. Навколо окупованого міста вони створили декілька полігонів. Один з них – на узбережжі Молочного лиману, а другий – на узбережжі Азовського моря. Там щодня і до ночі вони проводять випробування. Таким чином рашисти намагаються ще більше нагнітити паніку і показати видимість, начебто чимось займаються і готові до оборони Запорізької області», – розповів Федоров.

Деталі

Він також додав, що з минулого тижня, за інформацією Генштабу, з тренувального центру Запорізької АЕС росіяни почали викрадати і вивозити обладнання. Така ж тенденція спостерігається і на деяких підприємствах та в офісним будівлях Мелітополя.

«Вони починають збирати речі і кудись вивозити. Сподіваюся, ми скоро точно зрозуміємо, навіщо вони це роблять», – розповів Федоров.

Читайте: У Мелітополі прогриміло понад 10 вибухів – мер© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube