В Угорщині жінку вкусив скорпіон – вона його “купила” разом з еквадорськими бананами (ВІДЕО)


11:2210.03.2023

64-річна жінка з угорського міста Ясси принесла додому разом бананами, купленими в місцевому супермаркеті, скорпіона, який, як з’ясувалося пізніше, виявився еквадорським.

Про це повідомляє stirileprotv

За словами постраждалої, фрукти вона придбала ще 1 березня. Тобто скорпіон з отруйними залозами жив в її квартирі більше тижня, поки не вжалив господиню, коли та була в ліжку.

Перелякана жінка відразу ж звернулася за медичною допомогою. Як повідомив завідувач інфекційної лікарнею в Яссах, симптомів серйозного укусу у пацієнтки не було. Вона отримала консультацію спеціаліста та відповідне профілактичне лікування.

Медики повідомили про те, що трапилося, ветеринарно-санітарне управління та управління охорони здоров’я. У магазині, де були куплені банани, будуть проведені перевірки.

Цей випадок в Яссах не єдиний у своєму роді. У листопаді 2021 року працівника магазину на півночі Бухареста вжалив в палець скорпіон, який виліз з коробки з бананами. А в травні того ж року те ж саме сталося з працівником супермаркету в Констанці. В обох випадках постраждалі опинилися в лікарні.

Більшість укусів скорпіонів потребують лікування до 48 годин, щоб зменшити запалення. Протиотруту призначають тільки у важких випадках.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Угорщині жінку вкусив скорпіон – вона його “купила” разом з еквадорськими бананами (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube