Питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон винесуть на Ставку


06:0708.03.2023

Секретар РНБО Олексій Данілов підтримує зміни до законодавства, спрямованих на “посилення цих процесів”.

На найближчому засіданні Ставки головнокомандувача розглянуть питання щодо дозволів на тимчасовий виїзд чоловіків за кордон. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону, пише Кореспондент.

“На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливість робочого відрядження за кордон, треба обов’язково повертатися. У нас був прикрий приклад, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шестеро людей поїхали представляти країну як артисти. На жаль, вони не повернулися в Україну. Більше того, нахабно починають коментувати та викладати у соцмережі, що вони такі розумні, що хтось має воювати”, – заявив він.

Данілов зазначив, що підтримує зміни до законодавства, спрямованих на “посилення цих процесів” – умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

У Міністерстві культури та інформполітики повідомили, що з метою запобігання порушенням правил перетину держкордону разом із правоохоронцями ініціюватимуть посилення відповідальності за порушення правил виїзду чоловіків-артистів.

Раніше стендап-комік Андрій Щегель заявив, що поїхав до Туреччини, незважаючи на те, що мав три повістки у військкомат. За його словами, він знайшов спосіб виїхати за кордон, отримавши дозвіл на концертну діяльність в іншій країні Мінкульту.

Читайте: Мінкультури ініціює посилення порядку отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube