Укрпошта розпочала пілотний проєкт “Листоноші на електробайках”, в рамках якого компанія забезпечить електровелосипедами листонош для обслуговування клієнтів у важкодоступній місцевості.
Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
За його словами, на електробайках зручно долати гірську місцевість, наприклад, у Закарпатті чи на Івано-Франківщині, та швидше рухатися довгими вулицями приватних секторів Дніпра чи Харкова.
“Спробуємо різні формати та моделі (2-х та 3-х-колісні), щоб вже бути впевненими, що можемо доставити швидко, зручно та з GPS-відстеженням. А враховуючи, що плануємо всім листоношам надати портативні комп’ютери та POS-термінали, не забули й про USB-зарядку”, – написав Смілянський у соцмережах.
![Фото: Igor Smelyansky/telegram Укрпошта починає пілотний проєкт «листоноші на електробайках» - вони вітчизняного виробництва (ФОТО) 1](https://www.liga.net/images/general/2023/03/07/20230307174921-9413.jpg)
Він уточнив, що електровелосипеди для листонош виробляє українська компанія.
![Фото: Igor Smelyansky/telegram Укрпошта починає пілотний проєкт «листоноші на електробайках» - вони вітчизняного виробництва (ФОТО) 2](https://www.liga.net/images/general/2023/03/07/20230307175017-3656.jpg)