В Латвії для української армії зібрали допомоги на 120 тис.євро – вантаж вже в дорозі (ФОТО)


21:4405.03.2023

Завдяки ініціативі підтримки України “Brīva Ukraina Eiropā” з ризького індустріального парку “Румбула” організовано та відправлено в Україну фуру з товаром загальною вартістю понад 100 тис. євро.

Спочатку фура прибуде до Львова, а потім допомога буде відправлена військовослужбовцям до зони бойових дій.

Про це пише Delfi, передає Інше ТВ.

Допомога з Латвії для України включає два трансформатори струму, 30 генераторів, медичне приладдя, включаючи професійне хірургічне обладнання та перев’язувальні матеріали, тепловізійне обладнання та оптичні приціли, два легкові автомобілі, технічні інструменти, ортези та інші товари. Загальна вартість вантажу – близько 120 тис. євро.

За словами авторів ініціативи, на даний момент це найбільший вантаж, сформований за всю історію проекту.

Серед донорів такі компанії, як “Latvijas Finieris”, “Depo”, “Dynasty”, “Eleving Group”, “Ave MTP”, “Dobeles sveces” та інші. Також ініціативу підтримали асоціація “Labdarības lapa”, товариство “Tev” та приватні благодійники.

Як пояснює керуючий партнер і голова правління “Prudentia”, та “Brīva Україна в Європі” Карліс Крастіньш, ця ініціатива підтримки відрізняється тим, що кінцевим отримувачем допомоги є українська армія, а не жертви війни.

“Для мене велика честь бути частиною ініціативи підтримки та допомогти українській армії на передовій. З перших днів війни ми визначили своїм завданням надання адресної та скоординованої підтримки добровольців української армії. Вважаю, що важливо допомагати армії, бо тільки це може звільнити Україну від окупантів та забезпечити мир і безпеку”, – наголосив Крастіньш.

“Ми обіцяли, що, починаючи з минулого року і до теперішнього часу, за кожний куплений в Латвії кубометр березового шпону, які Latvijas Finieris переробляє на експортний товар, виділяти на підтримку народу України 5 євро. Наразі сума пожертв досягла майже 2,5 мільйона євро, для нас велика честь бути частиною одним із прихильників “Вільної України в Європі”, – сказала представник Latvijas Finieris Іоланта Медне.

Foto: ziedojums

Як повідомляло Інше ТВ, Прем’єр Латвії заявив, що постачання Україні винищувачів – лише питання часу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Латвії для української армії зібрали допомоги на 120 тис.євро – вантаж вже в дорозі (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube