ГУР нагородило блогерку «Ксюшу Манекен» з ескортним минулим. «Для виконання завдань можуть залучатися люди різних професій і статусу», – кажуть в ГУР


16:5405.03.2023

3-го березня радник керівника ОП Михайло Подоляк влаштував зустріч із блогерами щодо їхньої інформаційної діяльності в мережі під час війни.

Після заходу київська блогерка Ксюша Манекен (Оксана Волощук), в минулому якої є ескорт-послуги та слова про Крим, вирішила похвалитися у мережі своєю відзнакою від ГУР, яку отримала ще торік. І цей факт спричинив неоднозначну реакцію в мережі.

Головне управління розвідки відреагувало на цю історію і пояснило, що структура до виконання завдань може залучати людей різних професій.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на коментар ГУР, передає Інше ТВ.

“Завдання Головного управління розвідки МО України виконують багато публічних та непублічних людей, які не афішують свою діяльність.

Воєнна розвідка – особливо в країні, яка воює – це специфічна структура, що виконує інколи вкрай специфічні завдання. Зі зрозумілих причин, розвідка не може розкривати всі методи своєї діяльності на широкий загал.

Зважаючи на особливості певних завдань, для їхнього виконання структура може залучати дуже різних людей, різних професій, статусу, з особливими навичками. На щастя, дуже різні представники нашого суспільства готові допомагати Україні.

Водночас неправильно публікувати усі інструменти досягнення поставлених завдань, принаймні, до перемоги”, – йдеться в коментарі ГУР.

Як повідомляло Інше ТВ, Прокремлівський блогер пішов в монастир – УПЦ (МП). СБУ дістала й там (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ГУР нагородило блогерку «Ксюшу Манекен» з ескортним минулим. «Для виконання завдань можуть залучатися люди різних професій і статусу», – кажуть в ГУР' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube