Голоси ветеранів лунатимуть гучніше: Сергій Танчинець та гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” стали амбасадорами Українського ветеранського фонду


22:1002.03.2023

Фронтмен гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” Сергій Танчинець став першим амбасадором Українського ветеранського фонду. Потужний фронт, основою якого є ветерани, буде ще міцнішим завдяки комунікаційній підтримці.

Про це повідомили в Українському ветеранському фонді, передає Інше ТВ.

“Я пишаюсь! Без перебільшень, пишаюсь, що можу допомагати  ветеранам російсько-української війни, нашим захисникам і захисницям. Підтримка тих, хто наразі береже наше життя та жене ворога з Батьківщини, — це честь, необхідність і повага. Я вдячний ветеранам, тому готовий діяти, допомагати та говорити про них на усіх майданчиках”, — каже Сергій Танчинець, лідер гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”. 

Гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” та його лідер Сергій Танчинець є надійними друзями, побратимами та підтримкою для українських воїнів. “БО” безпосередньо беруть участь у підтримці захисників та захисниць України, активно допомагають ЗСУ, проводять для них акустичні концерти і за спілкуванням дізнаються про потреби.

“Усі, хто стоять на захисті кордонів України, повинні відчувати підтримку кожного з нас, відчувати повагу та впевненість у тому, що повернувшись до цивільного життя їхні реальні потреби будуть гарантовано задоволені”,  — каже співак.

Для Сергія Танчинця принципово важливо бути надійним другом для захисників та захисниць України. “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” як амбасадори робитимуть усе необхідне задля цього. 

“Про проблеми та потреби ветеранів можна говорити різними способами. Об’єднання українських зірок в потужне амбасадорське ком’юніті, яке підтримуватиме ветеранів — дієвий крок. Відтак ветерани отримуватимуть не лише можливості розвитку бізнесу від Українського ветеранського фонду, а й підтримку на побратимському рівні”, — каже Наталя Калмикова, Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 

Амбасадори УВФ — це люди, які нестимуть надважливу місію: допомагатимуть чути ветеранів, чути їхні потреби, чути голос тих, хто, не покладаючи сил, виборює Україні та всьому демократичному світові Перемогу над мороком і злом. 

Український ветеранський фонд Мінветеранів з амбасадорами планують низку спільних заходів, скерованих на розширення можливостей захисників та захисниць на державному та місцевому рівнях. 

Як повідомляло Інше ТВ, Більшість українських ветеранів хочуть мати власний бізнес – опитування

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Голоси ветеранів лунатимуть гучніше: Сергій Танчинець та гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” стали амбасадорами Українського ветеранського фонду' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube