Швеція передала України ще 4 катери, які можна використовувати як тимчасові мости, і 14 секцій понтонів (ФОТО)


19:5601.03.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 16 лютого у рамках гуманітарної допомоги від Швеції Україна отримала 6 катерів, які можна використати як понтонні переправи.

Сьогодні Королівство Швеція передало Агентству відновлення та розвитку інфраструктури 4 катери, які можна використати як понтонні переправи. Також передано 14 секцій понтонів, які можна комбінувати у переправи різної довжини.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Інше ТВ.

Конструкції вже прибули в Україну. Їх оперативно розвантажують, щоб відправити на необхідну локацію.

В умовах російської агресії тимчасові мости – це швидкий та ефективний спосіб відновити транспортне сполучення звільнених регіонів з рештою країни.

Окрім Швеції, конструкції для зведення тимчасових переправ Україні вже передали Чехія, Франція та Норвегія.

Як нагадують в Міністерстві, з початку повномасштабного вторгнення рф на державних дорогах України зруйновано 153 мости та шляхопроводи. Завдяки роботі дорожників та міжнародній підтримці відновлено проїзд 80 тимчасовими переправами.

З початку повномасштабного вторгнення Королівство Швеція системно підтримує Україну. Вартість лише гуманітарної і цивільної допомоги з лютого 2022 року становить 379 мільйони євро. Серед стратегічно важливого – засоби для налагодження транспортного сполучення на деокупованих територіях.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Швеція передала України ще 4 катери, які можна використовувати як тимчасові мости, і 14 секцій понтонів (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube