Бумбокс feat. Сергій Жадан — «Правда» (ВІДЕО)


19:0927.02.2023

З 22 лютого 2023 року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма «Мирний-21». Сьогодні, 27 лютого, творці презентували кліп на OST «Правда», в основі якого кадри з фільму.

І ця пісня, в розумінні Інше ТВ, повністю відповідає рубриці «Пісні війни», бо в фільмі розповідається про бійців луганського прикордонного загону, яких в 2014 році сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

За повідомленням ДержКіно, пісню створили Андрій Хливнюк («Бумбокс»), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів, та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування.

«Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ», — поділився Андрій Хливнюк.

«Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбокс” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Як повідомляло Інше ТВ, Пісні війни. Антитіла – «Фортеця Бахмут» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube