Мінреінтеграції ініціює створення Єдиного реєстру бранців кремля


19:3823.02.2023

За дорученням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук Національне інформаційне бюро (НІБ) проводить актуалізацію списків цивільних заручників, які перебувають у російському полоні, та розпочинає роботу над створенням окремого реєстру бранців кремля.

Йдеться про тих громадян України – цивільних заручників, які були позбавлені окупантами особистої свободи саме через їх політичну або громадську діяльність.

Про це повідомляють в Міністерстві з питань реінтеграції ТОТ України, передає Інше ТВ.

«Наразі НІБ відомо принаймні про 170 таких осіб. Насправді кількість наших громадян, які знаходяться в полоні через політичну або громадську діяльність, може виявитись набагато більшою. Передусім йдеться про кримських татар, які протягом 9 років окупації півострова чинять спротив окупантам. Символічно, що НІБ починає роботу над створенням такого реєстру напередодні Дня кримського спротиву російській окупації, який Україна відзначає 26 лютого. Країна має поіменно знати героїв, які кинули виклик людиноненависницькій системі, втратили особисту свободу, зате зберегли свободу духу і власну гідність. Незалежність нації та держави починається саме з таких людей!», – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

Як повідомляло Інше ТВ, Згідно Реєстру НІБ, на сьогодні у російському полоні – 963 цивільних українця. Але ці дані не повні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мінреінтеграції ініціює створення Єдиного реєстру бранців кремля' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube