В Ірландії ще на рік автоматично продовжать українцям дозвіл на тимчасовий захист


15:1719.02.2023

Українські біженці в Ірландії отримають 12-місячне продовження дозволу на тимчасовий захист, оголосив уряд.

Про це пише «Я і Закон».

Близько 75 000 людей, які тікали від війни в Україні, отримали тимчасовий захист в Ірландії з 9 березня 2022 року. Кожен дозвіл надається на період 12 місяців з дати видачі, тобто перші дозволи повинні були закінчитися 9 березня 2023 року.

12-місячне продовження буде застосовано автоматично, тобто термін дії дозволів закінчиться не раніше 9 березня 2024 року.

Саймон Гарріс, міністр юстиції, сказав: «Уряд Ірландії та наші колеги по всій Європі продовжують рішуче підтримувати український уряд та його народ. Відданість європейській солідарності зараз очевидна, як ніколи, і відображена в нещодавньому рішенні Комісії ЄС продовжити тимчасовий захист до березня 2024 року.

У зв’язку з цим я радий оголосити про продовження дозволів на тимчасовий захист для людей, які тікають від війни в Україні, ще на 12 місяців до березня 2024 року.

Це дасть впевненість людям, які шукали тут притулку та безпеки від війни в Україні, що вони матимуть постійний доступ до необхідної підтримки. Це також дає впевненість різним організаціям, які беруть участь у забезпеченні підтримки майбутніх вимог і очікувань».

Як повідомляло Інше ТВ, До Фінляндії приїхали перші українці, яких переводять з Естонії.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube