Скандал із врученням повістки в Одесі: керівників ТЦК та СП притягнули до відповідальності (ВIДЕО)


22:3914.02.2023

У зв’язку з інцидентом біля ринку “Привоз” в Одесі, під час якого військовими було повалено на землю чоловіка, керівників обласного та районного територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь”, пише Фокус.

“Некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням”, — йдеться у публікації.

Зазначається, що військова служба правопорядку розпочала службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень. Зі співробітниками, задіяними в процес оповіщення, проводяться відповідні заняття та тренінги із залученням юристів і психологів.

В Оперативному командуванні “Південь” також додали, що мобілізація є загальнодержавним заходом, спрямованим на формування резервів сил оборони. Попри це, громадяни, які підлягають мобілізації, зобов’язані:

прибути в ТЦК та СП для уточнення своїх особистих даних;
за необхідності пройти медичне обстеження;
повідомити про наявні підстави для отримання відстрочки.

У вівторок, 14 лютого, у мережі з’явилося відео, на якому чоловіки, одягнені у камуфляжну форму, жорстко повалили на землю людину біля зупинки громадського транспорту в Одесі. За словами очевидців, на відеоролику було знято “процес мобілізації”.

Інцидент прокоментувала речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк, зазначивши, що користувачі соцмереж нерідко сприймають побутове затримання як вручення повісток.

“Ми щодня інструктуємо підрозділи, які виходять з рейдами в таку роботу. Але, на жаль, людський фактор є людським фактором”, — додала Гуменюк.

Читайте: Повісток у військкомат у Дії не буде – Мінцифри© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube