Є новий склад Державної кваліфкомісії моряків – раніше жоден із них не обіймав посад на державній службі


18:3814.02.2023

Сьогодні, 14 лютого, була представлена нова команда ДККМ, яка тепер є частиною Адміністрації судноплавства.

Жоден член нової команди ДККМ не обіймав посад на державній службі в морській галузі, підкреслили в Адміністрації судноплавства, передає Інше ТВ..

До складу Державної кваліфікаційної комісії моряків увійшли особи, які знають морську справу з середини, адже мають морську освіту та багаторічний досвід роботи в морській сфері.

Голова ДККМ – ПАЛІЄНКО Валерій Володимирович. Має морську освіту (закінчив – Херсонське морехідне училище) та багаторічний досвід судноводіння. У Валерія Палієнка 36 років загального стажу в галузі торговельного судноплавства, останні роки був капітаном на суднах.

Також в команду ДККМ ввійшли:

ВОЛКОВ Дмитро Миколайович – випускник Одеської національної морської академії, багато років працював на суднах.

ЯРОШЕНКО Едуард Васильович – також є випускником Одеської національна морська академія має 30 років загального стажу роботи в морі.

ГОРБАЧ Федір Васильович – має освіту морського судноводіння, яку отримав в Херсонському морехідному училищі рибної промисловості. З 1974 року по 2021 рік був капітаном на суднах, які здійснювали міжнародні перевезення.

Як повідомляло Інше ТВ, 21 листопада миколаївець Євген Ігнатенко став головою Адміністрації судноплавства України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube