Є новий склад Державної кваліфкомісії моряків – раніше жоден із них не обіймав посад на державній службі


18:3814.02.2023

Сьогодні, 14 лютого, була представлена нова команда ДККМ, яка тепер є частиною Адміністрації судноплавства.

Жоден член нової команди ДККМ не обіймав посад на державній службі в морській галузі, підкреслили в Адміністрації судноплавства, передає Інше ТВ..

До складу Державної кваліфікаційної комісії моряків увійшли особи, які знають морську справу з середини, адже мають морську освіту та багаторічний досвід роботи в морській сфері.

Голова ДККМ – ПАЛІЄНКО Валерій Володимирович. Має морську освіту (закінчив – Херсонське морехідне училище) та багаторічний досвід судноводіння. У Валерія Палієнка 36 років загального стажу в галузі торговельного судноплавства, останні роки був капітаном на суднах.

Також в команду ДККМ ввійшли:

ВОЛКОВ Дмитро Миколайович – випускник Одеської національної морської академії, багато років працював на суднах.

ЯРОШЕНКО Едуард Васильович – також є випускником Одеської національна морська академія має 30 років загального стажу роботи в морі.

ГОРБАЧ Федір Васильович – має освіту морського судноводіння, яку отримав в Херсонському морехідному училищі рибної промисловості. З 1974 року по 2021 рік був капітаном на суднах, які здійснювали міжнародні перевезення.

Як повідомляло Інше ТВ, 21 листопада миколаївець Євген Ігнатенко став головою Адміністрації судноплавства України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Є новий склад Державної кваліфкомісії моряків – раніше жоден із них не обіймав посад на державній службі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube