Британець, який кинув сім’ю заради української біженки, потрапив під арешт


08:0209.02.2023

Британець Тоні Гарнетт, який покинув свою дружину та двох дітей заради української біженки Софії Каркадим, потрапив під арешт після скандалу з останньою. Про це пише Кореспондент.

Пара посперечалася через те, що Тоні надто багато часу проводить зі своїми дітьми. Зокрема, він грав із донькою в онлайн-відеогру, і це не сподобалося українці.

Сварка була такою гучною, що сусіди викликали поліцію. Тоні провів у дільниці цілу ніч за порушення громадського порядку.

Потім пара поводилася тихо, але, за словами джерел, продовжувала сваритися через дітей.

“Тоні шалено любить своїх дочок, і Софія зробила все можливе, щоб зрозуміти це. Але вона молода і хоче власних дітей від Тоні. Проте йому зробили вазектомію, що і стало причиною конфлікту. Зараз ніхто з них не працює, що створює додаткову напругу у відносинах”, – сказало джерело.

Також ЗМІ пише, що Гарнетт через свою “славу” не може отримати роботу за своєю професією у сфері безпеки. Каркадим теж не працює, бо погано знає мову.

Читайте: В Британії невідомі збирають дані про українських біженців – надсилають підробні листи на офіційних бланках© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube