РФ у найближчі 10 днів здійснить наступ – ЗМІ


21:0605.02.2023

Російські окупанти протягом найближчих 10 днів мають намір здійснити масштабний наступ, щоб захопити Донбас, доки Україна не отримала потужних танків від західних партнерів. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на анонімного радника ЗСУ, пише Кореспондент.

ЗМІ додає, що, за словами співробітника військової розвідки України Андрія Черняка, глава Кремля Володимир Путін наказав своїм окупантам повністю захопити Донецьку та Луганську області до березня.

Подібні прогнози про російський наступ зроблено і під час щорічного святкування Росією перемоги над нацистською Німеччиною 9 травня минулого року, але так і не справдилися. Разом з тим нині фіксується значне нарощування російських сил на сході та південному сході країни. Більшість боїв в останні тижні відбувається навколо Бахмута.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр раніше звернула увагу, що цього тижня російські окупаційні війська кинули всі сили на прорив української оборони та оточення Бахмута, а також розпочали потужний наступ у секторі Лимана. Проте українські сили відбили наступ загарбників.

За словами аналітиків, ймовірна точка для нового російського наступу знаходиться на заході Луганської області в районі Кремінної та Лиману. Українські чиновники та західні аналітики зазначають, що Росія вже кілька тижнів збирає там сили.

Читайте: У рашистів немає сил наступати на Запоріжжі, – ISW© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube