У тилу РФ працює секретний батальйон Братство – ЗМІ


19:1005.02.2023

Секретний батальйон Братство веде боротьбу з країною-окупантом поза фронтом війни, зокрема на окупованих територіях України, а також на території Росії. Про це повідомляє видання The Guardian, яке спілкувалося із трьома учасниками цього батальйону, пише Кореспондент.

ЗМІ зазначає, що робота батальйону варіюється від викрадення високопоставлених кремлівських чиновників до знищення ключової військової інфраструктури та збивання ворожих літаків на території Росії.

“Нам дуже легко перетинати російський кордон”, – розповів один із учасників батальйону.

Особливістю батальйону є те, що він діє незалежно від Збройних сил України.

Проте робота Братства має залишатися секретною і незалежною насамперед через “нервовість” Заходу через думку, що Україна може завдати удару по території Росії. Останнє твердження можуть підтвердити дебати щодо постачання Німеччиною танків Leopard 2 та відмова США та інших країн поставити винищувачі F16.

“Виходить, що росіяни можуть зайти на територію України, а українці не можуть зайти у Росію”, – звернув увагу інший учасник формування.

Одна з останніх операцій батальйону була простою, наголосили його учасники.

“Нашій групі потрібно було привезти на територію Росії певну кількість вибухівки та залишити її у певному місці. Я не знаю, для чого і кому призначалася ця вибухівка. Але точно знаю, що деякі люди в Росії готові допомогти українцям”, – зазначив боєць.

Братство також провело операцію в районі Бєлгорода, де місяць тому вибухнуло кілька складів із боєприпасами, зазначає The Guardian.

Учасники групи також розповіли, що отримали завдання “захопити або вбити одного з високопоставлених офіцерів ФСБ”, російських спецслужб.

Проте машина російського офіцера так і не прибула, бо місію довелося відкласти. Їм потрібно було вийти із засідки, але вони зіткнулися з проблемою прорватися в Україну, повз спостерігаючі російські війська, зібрані на кордоні.

“Ми зустріли російських прикордонників. Ми були чотири на чотири. Ми вбили трьох росіян і одного легко поранили. Ми його захопили, вивезли на територію України та передали українським військовим”, – розповів учасник групи.

У Братстві також зазначили, що і їхні операції фактично вдвічі безпечніші за ті, які проводять українські Збройні сили.

“Здається, це дуже небезпечна робота, але ми дуже серйозно до неї готуємось”, – наголосили бійці.

Читайте: Суд заарештував ексзаступника міністра оборони по тилу – може вийти під заставу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube