Для чого рашисти обстрілюють Херсон? Розвідка Британії дійшла певного висновку


12:0001.02.2023

Російські окупанти продовжують обстрілювати Херсон і прибережні райони правого берега Дніпра в області, витрачаючи боєприпаси, запас яких в них досить виснажений. У британській розвідці проаналізували причини таких дій Росії.

Про це йдеться у черговому звіті спецслужби.

Британські розвідники зазначають, що останніми днями сталися, ймовірно, одні з найінтенсивніших обстрілів уздовж річки Дніпро на півдні України. Це включає артилерійський обстріл Херсона російськими військами.

Союзники нагадали, що 29 січня місцева влада повідомила про загибель ще трьох мирних жителів у Херсоні, а два іноземні судна, пришвартовані до річки, отримали пошкодження, що призвело до розливу нафти.

“Херсон залишається найбільшим обстрілюваним великим українським містом за межами Донбасу. Точне обґрунтування витрачання Росією своїх виснажених запасів боєприпасів тут незрозуміло”, – йдеться у звіті.

На думку британської розвідки, російські окупанти, ймовірно, частково прагнуть знизити моральний дух цивільного населення, а також стримати будь-які українські контратаки через річку Дніпро.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Для чого рашисти обстрілюють Херсон? Розвідка Британії дійшла певного висновку' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube