Центр протидії дезінформації та Debunk моніторитимуть блокування іноземців за публікації про війну в Україні


09:4731.01.2023

Центр протидії дезінформації разом із організацією Debunk.org започатковують кампанію з моніторингу випадків недоброчесного блокування іноземців у соціальних мережах через дописи про війну в Україні, пише ЛБ.

У центрі зазначили, що кампанія є продовженням ініціативи Debunk у Литві. Там вдалося зібрати понад 150 доказів недоброчесного обмеження проукраїнських користувачів за публікації про російсько-українську війну.

“Ми прагнемо, щоб всі могли вільно ділитися інформацією та новинами з передової, безперешкодно організовувати кампанії зі збору коштів на підтримку українців, посилювати наш голос та громадську підтримку України у міжнародному просторі”, – наголосили в ЦПД.

У Центрі закликали осіб, які стикалися із неправомірним блокуванням акаунтів у соціальних мережах за проукраїнські публікації або на підставі скарг від проросійських користувачів/ботів, заповнити спеціальну форму.

Читайте: Українська розвідка попереджає: найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube