Українська розвідка попереджає: найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин


13:5015.01.2023

Найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів.

Про це інформують в ГУР Міністерства оборони України, передає Інше ТВ.

За оцінками воєнної розвідки України, спецслужби країни-агресора планують від імені популярних західних видань звертатися до українських журналістів із пропозиціями надавати інформацію про стан української економіки, політичну ситуацію в державі та діяльність Збройних сил України.

Метою спецслужб країни-терориста є зменшення військової допомоги Україні від іноземних партнерів, а також збір інформації про Збройні сили України та військово-промисловий комплекс нашої держави.

Як повідомляло Інше ТВ, Офіційно. Щоб поставити крапку у фейках щодо начебто «на будинок в Дніпрі впала збита нашою ППО ракета»: у України немає вогневих засобів, щоб збивати цей тип ракет

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Українська розвідка попереджає: найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube