Завод з виробництва дронів-камікадзе в Ірані не зруйнований – про це свідчить фото з супутника (ФОТО)


06:3530.01.2023

Під атаку в іранському місті Ісфахан у ніч на 29 січня завод з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших безпілотників не потрапив.

Про це свідчать супутникові знімки його території, пише Defense Express.

таном на день 29 січня вже з’явились публічні супутникові знімки території іранського заводу з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших БПЛА, Shahed Aviation Industries, в іранському місті Ісфахан.

Існувала інформація, що саме це підприємство було атаковано 28 січня близько 23:30 за місцевим часом. Хоча офіційно міноборони Ірану повідомило лише про невдалу атаку неназваного військового підприємства, додавши, що використовувались міні-дрони у кількості трьох одиниць, а атака не мала успіху.

Водночас на супутниковому знімку SkySat від компанії Planet Labs, який був зроблений вже після атаки 29 січня о 10:10 за місцевим часом, жодних руйнувань не помічено. Зазначимо, що в Ірані використовується специфічний часовий пояс UTC +3:30.

Image 0

Для порівняння можливо навести знімок від 26 листопада минулого року. До речі видно, що за цей період на підприємстві було побудовано ще два ангари. Останнє пов’язують із тим, що Іран намагається масштабувати виробництво дронів.

Image 1

Таким чином супутникові знімки цілком красномовно говорять про те, що наразі мова про знищення, чи будь-яке значне ушкодження саме заводу з виробництва Shahed-136 не йде.

Більше того, треба враховувати, що всі критичні та важливі виробничі потужності Іран розміщує під землею. І мова йде про справжні підземні комплекси. А для їх ураження необхідно використовувати спеціальні бетонобійні боєприпаси великої потужності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ірані палають склади, бази, заводи з виробництва зброї, в тому числі безпілотників «Шахед» (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Завод з виробництва дронів-камікадзе в Ірані не зруйнований – про це свідчить фото з супутника (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube