Міноборони уклало 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА


16:3428.01.2023

Міністерство оборони України у 2023 році збільшить закупівлі БПЛА для Збройних Сил України.
Враховуючи потреби і запити української армії, у 2023 році на цей сегмент має бути спрямовано близько 20 млрд. грн.

Про це йшлося під час спільної наради представників Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, вітчизняних розробників та виробників БПЛА.

Про це повідомили в пресслужбі Міноборони України, передає Інше ТВ.

Як підкреслюють в МО України, оборонне відомство поглиблює співпрацю з українськими розробниками та виробниками БПЛА. Зокрема, протягом останнього часу укладено 16 державних контрактів з вітчизняними виробниками безпілотних літальних апаратів. А завдяки проведеній фахівцями Міноборони роботі в Україні найпростіша у Європі процедура допуску БПЛА до експлуатації в армії.

У результаті після введення нової процедури допуску, яка раніше тривала півтора-два роки, а зараз займає лічені тижні, в період з листопада 2022 року по січень 2023 року Міністерством оборони України отримано від українських виробників 75 заявок на БПЛА різних типів. 13 із них уже отримали кодифікацію, затверджено технічні умови. Ще 3 типи БПЛА перебувають на стадії кодифікації.

Учасники спільної зустрічі визначили низку завдань та кроків щодо вдосконалення регуляторних процедур. Ці пропозиції оборонне відомство винесене на обговорення Координаційного штабу за участі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра цифрової трансформації України та Міністра оборони України.

Як повідомляло Інше ТВ, Міноборони закуповує і вітчизняну зброю – Резніков розповів деталі (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міноборони уклало 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube