Укренерго: дефіцит електрики значний, аварійні відключення вже у 10 областях


11:4127.01.2023

В енергосистемі України зберігається значний дефіцит потужності. До обленерго доведені ліміти споживання. Через перевищення лімітів у 10 областях уже аварійні відключення. Про це повідомили в НЕК “Укренерго”, пише УНН.

За даними Укренерго, ситуація на 27 січня наступна:

Споживання електроенергії: залишається на тому ж рівні, що і масованої атаки 26 січня. Відповідно, в енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності.
Причина дефіциту: внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі.
“Енергосистема все ще відновлюється після попередній серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. В результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання”, – вказали у компанії.

Обмеження споживання та відключення: до всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби.
“Уже зараз диспетчерський центр бачить перевищення лімітів у десяти областях, через що застосовуються аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Житомирській, Волинській, Львівській, Рівненській областях. Упродовж доби можливі аварійні відключення і в інших областях”, – повідомили в Укренерго.

Ремонті роботи: триває відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час вчорашньої масованої атаки. Після останньої ракетної атаки мережеві обмеження діють в Одесі, в інших регіонах, де високовольтна інфраструктура зазнала 26 січня російських ударів ракетами або дронами, споживачі заживлені за резервними схемами.

Читайте: В Польщі відкрили енергетичний хаб ЄС для допомоги Україні, через нього постачатимуть генератори

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Укренерго: дефіцит електрики значний, аварійні відключення вже у 10 областях' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube