Учні Миколаєва, Баштанської та Галицинівської громад отримали планшети і шкільні набори з Німеччини (ФОТО)


12:0027.01.2023

Учням Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ Агенція розвитку Миколаєва разом з Ресурсним центром громадських ініціатив передала 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування #SOSДіти, наданих партнерською організацією SOS-Kinderdorf Deutschland.

Частину з них вже роздали родинам з дітьми, які найбільше потребують підтримки під час війни.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва, передає Інше ТВ.

Завдяки новим електронним пристроям школярі зможуть долучатися до онлайн-уроків. Крім того, до канцелярського набору увійшло все необхідне, що потрібне дитині в школі, – шкільні зошити, упаковка офісного паперу, олівці, ручки, фломастери, акварельні та гуашеві фарби, блокноти, палітра з альбомом для малювання, а також пластилін, набори кольорового картону й паперу, ножиці, лінійки, чинка, гумка, клей тощо.

«Ці гаджети та шкільні набори стануть в нагоді малечі під час дистанційного навчання. Там є все необхідне, від зошитів і ручок з олівцями до наборів для малювання. Це все допоможе дітям зручніше робити уроки. Та одночасно відволікатись вій війни і боротись з тривогою», – каже Анна Ганжул, менеджерка проєкту.

Нове обладнання та шкільне приладдя миколаївським школярам передали німецькі партнери SOS Kinderdorf Deutschland та благодійники з СОС Дитячі Містечка Україна.

Планшети та шкільні набори отримують діти, які мають проблеми з доступом до освітнього процесу через відсутність необхідного технічного обладнання. Розподіл допомоги серед миколаївських родин з дітьми, які найбільше її потребують, здійснюється через Службу у справах дітей Миколаївської міської ради, Миколаївський міський центр соціальних служб та адміністрації районів. З організацією видачі допомоги в Баштанській територіальній громаді та Галицинівській територіальній громаді допомагають відповідні місцеві адміністрації.

Як повідомляло Інше ТВ, Для дитбудинків сімейного типу в Миколаєві надійшли «буржуйки» (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Учні Миколаєва, Баштанської та Галицинівської громад отримали планшети і шкільні набори з Німеччини (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube