МОУ купує продукти для військових дорожче за їхню вартість – ЗМІ


17:1121.01.2023

Міністерство оборони України (МОУ) закуповує продукти для військовослужбовців вдвічі-втричі дорожче, ніж вони коштують у магазинах Києва. Про це повідомляє у своєму матеріалі ZN із посиланням на угоду Міністерства оборони про закупівлю продовольства, пише Кореспондент.

Видання оприлюднило фотокопію угоди вартістю 13,16 мільярда гривень, укладеної 23 грудня Міністерством оборони на послуги організації харчування у 2023 році військових частин, дислокованих у Полтавській, Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях.

Для порівняння видання обрало одну мережу магазинів у спальному районі Києва. Ціни на найбільш ходові продукти в угоді оборонного відомства виявилися завищеними у 2-3 рази.

Міноборони купувало яйця по 17 грн за штуку, тоді як нині роздрібна ціна у магазині Києва близько 7 грн за штуку (місцями навіть менша).

Картоплю замовили по 22 грн. за кілограм, при цьому роздрібна ціна в магазині становить 8–9 грн.

Куряче стегно – по 120 грн. за кілограм, а в магазині – 80 грн.

Видання зазначає, що Міноборони проігнорувало всі їхні запити та запитання.

У документі послуги надання продуктів вказані окремим пунктом. Їхня вартість 30 млн грн, тобто 0,2% від загальної суми контракту.

МОУ купує продукти для військових дорожче за їхню вартість - ЗМІ 1

ЧитайтеВ 2022 році на Миколаївщині держаудитори виявили порушень процедур закупівель на суму понад 712 млн.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube