“Не все можна сьогодні говорити”, – Резніков про результати Рамштайну


16:4421.01.2023

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що сьогодні у Рамштайні деякі країни називали свої пакети допомоги “за закритими дверима”, також країни, які мають на озброєнні Leopard-2, дійшли згоди, що можуть розпочинати навчальні курси для українських танкових екіпажів з опанування Leopard-2.

Про це Резніков сказав в коментарі LIGA.net.

Він підкреслив, що учасники зустрічі домовилися “створювати спроможності ЗСУ та сектору безпеки й оборони для продовження контрнаступальних операцій з метою звільнення українських територій”.

“Ключова ціль членів клубу Рамштайн – це повна підтримка України до перемоги. Перемога України має бути однозначною і якомога швидшою без будь-яких умов. Це загальний настрій і те, що звучало сьогодні в залі від всіх учасників”, – сказав міністр.

Він зазначив, що інформація про основні пакети допомоги була оприлюднена раніше, “тому якоїсь там інтриги, яку можна було б додатково назвати, я не можу”.

“Деякі країни теж сьогодні називали свої пакети допомоги, але це робилося в режимі за закритими дверима, тому не все можна сьогодні говорити. Єдине, що можу сказати, – це дає мені додаткові аргументи для оптимізму, оскільки йдеться про потужне підсилення наших Збройних сил, сектору безпеки та оборони”, – сказав Резніков.

Щодо танків Leopard-2 він зазначив, що за результатами Рамштайну “маємо оптимістичній прорив”. Міністр пояснив, що сьогодні учасники зустрічі дійшли згоди, що країни, які мають на озброєнні Leopard-2, можуть розпочинати навчальні курси для українських танкових екіпажів.

“Звісно що поки що рішення німецької сторони важливе, і ми отримали розуміння, що перешкод з підготовки наших екіпажів для країн-партнерів, з підготовки наших військових на Леопардах немає”, – сказав Резніков.

Постачання літаків на сьогоднішній зустрічі, за словами очільника Міноборони, не обговорювалося.

Він повідомив, що наступний Рамштайн планується в середині лютого. “Найімовірніше, він пройде разом з міністеріумом міністрів країн НАТО… Мається на увазі в той же приблизно час”, – сказав Резніков.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Не все можна сьогодні говорити”, – Резніков про результати Рамштайну' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube