Більшість німців проти відправлення танків Leopard 2 в Україну


06:3620.01.2023

У міру того, як Німеччина зазнає все більшого тиску з метою відправити танки Leopard 2 в Україну, більшість громадян у країні не схвалюють експорт і вважають, що країна зробила достатньо, як показало опитування, опубліковане в четвер, передає УНН.

Із 2025 респондентів 43% виступили проти доставки і лише 39% висловилися за. Ще 16% не висловили своєї позиції, показало опитування, проведене для dpa інститутом опитувань YouGov.

З моменту російського вторгнення в Україну майже рік тому Німеччина поставила Україні зброї та військову техніку на суму понад 2,2 млрд євро, включаючи важку артилерію та системи ППО.

Кожен третій респондент (33%) вважає, що це вже надто. Ще 24% кажуть, що обсяг постачання достатній, а 25% вимагають більшої військової підтримки України з боку Німеччини.

Незважаючи на стриманість респондентів опитування YouGov щодо того, щоб їхня країна експортувала танки, більшість із них не заперечують проти того, щоб це робили інші країни. Загалом 47% проголосували б за, 38% проти і 16% важко визначитись.

Читайте: Шольц висунув умову щодо постачання Україні танків Leopard 2 – ЗМІ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube