До України прибула остання партія подарованих Норвегією мостів (ФОТО)


17:3317.01.2023

Укравтодор зустрів вантажівки з мостовими конструкціями від Норвезького управління державних доріг.

Про це повідомили в Укравтодорі, передає Інше ТВ.

Україні подарували 10 тимчасових мостових конструкцій типу acrow/bailey, які підходять для пересування важких транспортних засобів. Ці конструкції дозволять не лише з’єднати населені пункти, а й забезпечать довезення гуманітарних вантажів, проїзд швидких, ремонтних бригад, евакуацію населення. Вартість переданих конструкцій становить 30 мільйонів норвезьких крон. Технічна допомога фінансується з гуманітарного бюджету Міністерства закордонних справ.

Для того, щоб процес встановлення мостів на деокупованих територіях оперативно стартував, українські мостобудівники пройдуть тренінг у Польщі. Норвезькі фахівці на прикладі однієї з переданих переправ навчать інженерів складати їх швидко та ефективно.

Норвегія стала третьою країною, котра від початку російсько-української війни передала в Україну гуманітарну допомогу для відновлення дорожньої інфраструктури. Раніше 9 тимчасових мостів подарували Чехія та Франція. Частина цих мостів вже змонтована на Київщині, Чернігівщині, Черкащині та Харківщині.

Як повідомляло Інше ТВ, перша партія норвезьких мостів прибула в Україну 11 січня.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube