В ГУР підтвердили, що путін збирає армію на 2 млн., але не гребує й вкидами для залякування


17:0116.01.2023

Ворог може готувати різні сценарії та напрямки можливого повторного нападу, але також займається дезорієнтацією, роблячи інформаційні “вкидання” для дезорієнтації України, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“Аналітики і наші, і міжнародні мають право аналізувати, і це правильно, різні сценарії. Тому що сценарії і напрямок нападу може бути не один. І ворог готує різні сценарії. І частково займається, зокрема, дезінформацією, роблячи вкидання через різні інструменти тих чи інших напрямків, щоб дезорієнтувати нас. Від дуже “екзотичних”, як, наприклад, десант на Одесу. Тому що станом зараз це виглядає суїцидальним напрямком для ворога. Проте ми бачили й інші їхні суїцидальні дії”, – сказав він в ефірі “24 каналу” у понеділок.

Юсов наголосив, що на сьогодні немає загрози залучення Білорусі до повномасштабного вторгнення в Україну на стороні РФ.

“Але проте це також ризик, на який ми маємо звертати увагу”, – сказав він.

У розвідці знову зазначили, що Путін не відмовився від своєї стратегічної цілі – геноцидної війни, знищення українського народу й держави.

“Це означає, що нам потрібно більше підтримки, більше зброї, більше санкцій. І, безумовно, готуватися до подальшої деокупації українських територій, перемоги та звільнення України від загарбників. Повірте, всі ці сценарії Україна відпрацьовує”, – наголосив Юсов.

Він також додав, що вже майже рік, як Київ беруть за три дні. За словами Юсова, саме продовження війни гарантує Путіну збереження влади та його поплічникам.

“Бліцкриг провалився, це означає, що треба затягувати війну… Людський ресурс там є, мобілізувати там є кого, кордони закриють і мобілізаційний потенціал зберігається. На “консервації”, на збереженні ще багато радянського озброєння”, – сказав Юсов.

У ГУР Міноборони зазначили, що завдання для України – це забезпечення перемоги у 2023 році.

За оцінками воєнної розвідки України, масштаб мобілізаційних заходів, які проводить РФ, свідчить про плани її керівництва створити армію чисельністю близько двох мільйонів осіб.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В ГУР підтвердили, що путін збирає армію на 2 млн., але не гребує й вкидами для залякування' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube