В Укрпошті розповіли, як безкоштовно отримати світлодіодні лампи


13:5411.01.2023

Обмін старих ламп розжарювання на світлодіодні у відділеннях Укрпошти розпочнеться наприкінці січня. На першому етапі планують замінити 15 млн ламп, пише Кореспондент.

Вказано, що бета-тест програми з обміну LED-ламп пройде у шести регіонах, а потім розпочнеться по всій країні. Українці зможуть обміняти п’ять ламп розжарювання на світлодіодні два типи цоколя Е27 та Е14.

Спочатку обмін проводитиметься в обласних центрах та інших великих містах, а до кінця лютого світлодіодні лампи можна буде обміняти і у найменших селах.

Механізм обміну ламп:

Обмінювати лампи можна громадянам віком від 18 років, потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та справні лампи розжарювання;
Необхідно подати електронну заявку через додаток Дія, таким чином замовивши лампи, та прийти до відділення Укрпошти протягом п’яти робочих днів після отримання підтвердження, інакше заявка анулюється;
Якщо людина не має можливості замовити лампи через Дію, вона має прийти до Укрпошти і за наявності ламп обміняти їх у відділенні.
Обмін здійснюється виключно на справні лампи розжарювання. Якщо людина вдома виявить, що лампи не працюють, їх можна замінити на інші діодні.

“Такий обмін можна зробити один раз, повертати несправні лампи потрібно в упаковці від виробника. Без упаковки обмін не здійснюється”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Де українці зможуть обміняти лампи розжарювання на світлодіодні – пояснення Мінекономіки © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube