Кабмін збільшив розмір компенсації за послуги «Муніципальна няня»


06:0609.01.2023

Кабінет міністрів України збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня» з 2272 грн до 6700 грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

«Уряд схвалив рішення щодо збільшення розміру компенсації послуги з одного прожиткового мінімуму (а у разі догляду за дітьми з інвалідністю з двох прожиткових мінімумів на дітей віком до шести років) до однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві наголосили, що протягом січня 2023 року батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги «Муніципальна няня», повинні підтвердити своє право на таке відшкодування, надавши відповідні документи структурним підрозділам з питань соціального захисту.

Також постанова визначає механізм нарахування компенсації послуги залежно від фактичного часу здійснення такого догляду за дитиною на підставі акту про надану послугу «Муніципальна няня».

Згідно з постановою Кабінету міністрів “Деякі питання соціального захисту дітей та сім’ї”, компенсація послуги з догляду за дитиною до трьох років “Муніципальна няня” надається у разі здійснення догляду за дитиною з інвалідністю або у разі, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю I чи II групи.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кабмін збільшив розмір компенсації за послуги «Муніципальна няня»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube