Як швидко заснути за 2 хвилини – військовий метод


22:0005.01.2023

Багатьох турбує проблема, як швидко заснути вночі, якщо не хочеться. Але дієвий спосіб, яким користуються американські військові, допоможе забути про проблему.

Сон є невід’ємною складовою нашого життя, яка напряму впливає на наше самопочуття, стан нашого здоров’я і настрій. Якщо не спати достатню кількість часу, то організм цього точно не пробачить.

Через недосипання з часом може з’явитися низка проблем, найчастіші з яких наступні:

  • гормональні порушення,
  • зайва вага,
  • сповільнена реакція,
  • роздратування,
  • проблеми з пам’яттю,
  • депресія,
  • головні болі.

Тому нехтувати таким важливим явищем у нашому житті, як сон, точно не варто. Адже краще попередити проблеми зі здоров’ям і для цього нормально висиплятися, ніж потім боротися із наслідками безвідповідального ставлення до свого самопочуття, попереджає Главред.

Скільки потрібно спати

Кількість сну, яка потрібна для організму щоб відпочити і відновити сили, відрізняється залежно від віку людини. Так, немовлята сплять дві третини від доби – 16 годин. Повноцінний сон для підлітка повинен продовжуватися 9 годин. А от дорослим в середньому достатньо 7-8 годин.

Проте яка точно тривалість сну потрібна саме вам, щоб вранці почуватися чудово, можна визначити самостійно. Спробуйте за можливості якийсь час прокидатися без будильника, і звертайте увагу, скільки вашому організму знадобилося часу, щоб нормально виспатися і самостійно прокинутися.

Як швидко заснути, якщо не спиться

Але часто бувають випадки, коли людина не може заснути. Безсоння – один із найбільш поширених розладів сну. Якщо вас ця проблема турбує систематично, то, звісно, краще звернутися за порадою до вашого сімейного лікаря. Він розбереться у причинах проблеми і за потреби призначить вам лікування або скерує до вузького спеціаліста.

Якщо ж у вас лише періодично виникають якісь проблеми зі сном, або ви просто шукаєте відповідь на питання, як прискорити процес засипання, то можете скористатися однією з дієвих технік, описаних нижче.

Як заснути за 2 хвилини військовий метод

Це метод полягає у тому, що потрібно почергово розслабити усі частини тіла. Після цього вам буде достатньо 120 секунд, щоб поринути у світ снів.

Потрібно діяти згідно з наступними кроками.

Крок 1. Потрібно лягти у ліжку на спину і розслабити м’язи обличчя, зокрема і язик, щелепу та м’язи навкруги очей.

Крок 2. Опустіть плечі якомога нижче – це допоможе розслабити шию. Далі розслабте спочатку одну руку, а потім іншу.

Крок 3. Видихніть і розслабте грудну клітку.

Крок 4. Розслабте ноги, починаючи від стегон і закінчуючи кінчиками пальців.

Крок 5. Коли м’язи всього тіла будуть розслаблені, прийшов час очистити свідомість. Потрібно прогнати усі зайві думки і заблокувати усі фактори, які вас відволікають від сну. Спробуйте уявити, наприклад, що ви лежите на човні і бачите над собою лише чисте небо, або що ви лежите у зручному гамаку в затемненій кімнаті. Якщо це не допомогло, повторюйте про себе “Не думай, не думай, не думай”.

І не засмучуйтеся, якщо з першого разу заснути за такою методикою не виходить. Усі способи потребують тренувань. З часом вам усе легше і легше буде засинати, використовуючи цей метод.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Як швидко заснути за 2 хвилини – військовий метод' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube